Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI

Lekcja z żołnierzem

Uczniowie z ogromną ciekawością uczestniczyli w spotkaniu z dowódcą plutonu rozpoznawczego, instruktorem spadochronowym Panem Dawidem Druszcz, który opowiadał o swojej służbie i pracy, prezentując niezwykłe rekwizyty, które ze sobą przywiózł.
zdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Spotkanie z wolontariuszką Panią Emilią Wojtczak

W naszej szkole gościliśmy Panią Emilię Wojtczak, przedstawicielkę Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego "Młodzi Światu". Z wielką pasją opowiadała o swojej podróży do Peru, o pracy wolontariuszy, których celem było wspieranie integralnego rozwoju dzieci i młodzieży w prowincji Datem del Maranón.
zdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Lekcja historii

Pan Bartosz Stachowiak - Dyrektor Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, przeprowadził dla uczniów klas czwartych i piątych lekcję historii na temat muzeum.
zdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Spotkanie z dr hab. Piotrem Gołdynem

Dr hab. Piotr Gołdyn - konsultant ds. doradztwa metodycznego w ODN w Koninie podczas spotkania zaprezentował uczniom historię polskich symboli narodowych, a Samorząd Uczniowski zapoznał z ceremoniałem szkolnym.
zdjęciezdjęciezdjęcie

Spotkania z przedstawicielami Policji

Bezpieczeństwo dzieci w szkole, w domu, na ulicy to bardzo ważny priorytet naszej placówki. Dlatego też przedstawiciele Policji są bardzo częstymi gośćmi zarówno w szkole, jak i przedszkolu. Przeprowadzane pogadanki i pokazy są zawsze ciekawe dla naszych uczniów.
zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Święto Patrona Szkoły

Na uroczystości - Święto Patrona połączone z Jubileuszem XX-lecia nadania szkole imienia, gościliśmy Ks. dr Henryka Witczaka - Dyrektora Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, oddział w Koninie, Ks. Przemysława Warmińskiego - ojca duchownego Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku, pana Grzegorza Ciesielskiego - Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków, Ks. Juliusza Grzeszczaka - proboszcza Parafii pw. NMP w Grzymiszewie. Ks. dr H. Witczak wygłosił prelekcję "Romuald Traugutt, dyktator Powstania Styczniowego, biało-czerwony bohater...".
zdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Wizyta Pana Leszka Zająca

Dyrektor Projektu "Zrozumieć Świat" podczas swojej wizyty w naszej szkole przedstawił główne założenia i działania związane z projektem.
zdjęciezdjęciezdjęcie

Spotkania z Panem leśniczym

Lasy to miejsca, w których często spędzamy czas wolny. O różnego rodzaju zagrożeniach, jakie mogą nas spotkać w lesie i jak należy się zachowywać podczas spacerów, corocznie przypominają nam pracownicy Nadleśnictwa, których gościmy w naszej placówce.
zdjęciezdjęcie

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 1201653

projektowanie stron www