Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

O SZKOLE

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Romualda Traugutta  w Grzymiszewie tworzą Szkoła Podstawowa  i Przedszkole w Grzymiszewie oraz Szkoła Filialna w Smaszewie i Szkoła Filialna w Tarnowej.

Zapraszając do naszej szkoły – zapewniamy przyjazną i miłą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa oraz kształcenie i wychowanie zgodne z potrzebami czasu i standardami jakości sześcioletniej szkoły podstawowej i przedszkola.

Jesteśmy placówką z nowoczesnym zapleczem, bezpieczną, przyjazną uczniom z bogatymi tradycjami. Tradycje szkoły podtrzymywane są dzięki uroczystościom szkolnym i różnym imprezom. Począwszy od uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego poprzez ślubowanie klas pierwszych, Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Patrona Szkoły, szkolne Jasełka i Wigilię, poranki wielkanocne, święta narodowe, pożegnanie uczniów klas szóstych i inne święta ze szkolnego kalendarza imprez. Biorą w nich udział uczniowie, nauczyciele i rodzice, co bardzo integruje naszą szkolną społeczność.

Szkoła cały czas się rozwija, poszukuje nowych, atrakcyjnych form pracy z uczniami.

Dyrektor szkoły, Rada Pedagogiczna oraz Rodzice starają się zapewnić dzieciom przyjemny i bezpieczny pobyt w szkole.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 119643

projektowanie stron www