Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Laureaci konkursu „Nauka dla Ciebie”

2022-06-21

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzymiszewie zostali laureatami konkursu „Nauka dla Ciebie”. Nagrody odebrali na uroczystej gali w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wręczył je im Dyrektor Naczelny Centrum Nauki Kopernik Robert Firmhofer i Justyna Orłowska pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds.transformacji cyfrowej i pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech...

 

Festyn rodzinny

2022-06-14

12 czerwca w naszej szkole odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Spacer z rodziną- radości przyczyną". Dwadzieścia rodzin wzięło udział w grze terenowej QUEST.
Na wszystkich uczestników festynu czekało wiele atrakcji.
Dziękujemy Radzie Rodziców, wszystkim sponsorom i wszystkim przybyłym gościom za zaangażowanie.

 

Spotkanie psychoprofilaktyczne

2022-05-09

 

Spotkanie psychoprofilaktyczne

W dniu 05 maja odbyło się w szkole spotkanie  rodziców z psychologiem Panią Dżesiką Gawron – koordynatorem ds. zdrowia psychicznego w powiecie tureckim. Tematyka spotkania obejmowała naukę właściwego porozumiewania i komunikowania się z dzieckiem.  

Poniżej znajdują się linki do materiałów ze spotkania:

- Kryzysownik - pomoc w czasie kryzysu psychicznego w pigułce - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu (rops.poznan.pl)

-  „(Nie)złe emocje - rozumieć siebie i dziecko” (www.gdansk.pl)

 

Turniej Orlika 2022

2022-04-26
ZSP Grzymiszew Mistrzem powiatu Tureckiego w Wielkopolskim Turnieju Orlika 2022 w Piłce Nożnej.
Mamy to.  Jedziemy na zawody rejonowe. 
W dniu 25 kwietnia w finale powiatu Tureckiego wzięły udział cztery drużyny ze szkół podstawowych : Władysławów, Brudzew, Malanów i nasza szkoła z Grzymiszewa.
Deszczowa pogoda nie przeszkodziła naszym piłkarzom, by wygrać ze wszystkimi drużynami i zdobyć tytuł najlepszej drużyny w Naszym powiecie.

Młody manager na start

2022-04-18

Reprezentanci klas ósmych z naszej szkoły brali udział w Powiatowym Turnieju Szkół pod hasłem „ Młody manager na start” organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku.

Celem turnieju była popularyzacja wiedzy ekonomicznej a także zainteresowanie młodzieży zjawiskami i procesami społecznymi oraz ekonomicznymi...

 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 1262136

projektowanie stron www