Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Narodowe Czytanie 2019

2019-09-10

 Dnia 7 września uczennice naszej szkoły wzięły udział w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, która miała miejsce w murach Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Tuliszkowie. Przed zebrana publicznością – wraz z dorosłymi mieszkańcami miast i gminy – prezentowały fragmenty utworów należących do kanonu naszej literatury...

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

2019-06-20

 W środę 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie  absolwentów naszej szkoły czyli uczniów klas III gimnazjum i uczniów klas VIII. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru naszej szkoły uczniom klasy siódmej.

Jak pracowaliśmy w roku szkolnym 2018/2019

2019-06-19

 We wtorek 18 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, powiatowych i wojewódzkich, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy aktywnie pracowali na rzecz szkoły.

Dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych

2019-06-12

 Zajęć związanych z tematyką bezpieczeństwa nigdy zbyt wiele. Dlatego też tuż przed wakacjami w klasach  I-III odbyły się pogadanki w oparciu o prezentacje na temat bezpiecznych wakacji. W środę 12 czerwca uczniowie uczestniczyli w zajęciach „Ratujemy i uczymy  ratować”. Wszyscy mieli możliwość nauczenia się zasad pierwszej pomocy, a także przećwiczenia ich na specjalnych fantomach. Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej ma decydujące znaczenie w chwilach zagrożenia czyjegoś życia lub zdrowia, o czym już dobrze wiedzą uczniowie naszej szkoły.

SUKCES GEOGRAFICZNY!!!

2019-06-03

    Z dumą informujemy, że Dawid Sompolski, uczeń klasy III B gimnazjum został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Gratulujemy, życzymy dalszej owocnej pracy i sukcesów w szkole średniej.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 743503

projektowanie stron www