Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Lekcja w muzeum i „Pan Kleks”

2019-02-06

Uczniowie klas Va, Vb, Vc, VIa, VIb oraz IVc wraz z wychowawcami obejrzeli  9 stycznia przedstawienie teatralne „Pan Kleks” w Miejskim Domu Kultury w Turku. Ponadto zwiedzili Muzeum Miasta Turku im. J. Mehoffera w Turku, a klasy piąte uczestniczyły w warsztatach pisania gęsim piórem.

 

Dzień Babci i Dzień Dziadka

2019-02-06

 Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. W naszej szkole uroczystość z tej okazji odbyła się 6 lutego, a przybyło na nią wielu wspaniałych gości. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Uczniowie z  klas  I-III przygotowali... 

Pasowanie na czytelnika

2019-02-05

 Dnia 31 stycznia w czwartek najmłodsi uczniowie klas Ia i Ib naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.  Podczas pierwszej części uroczystości dzieci obejrzały krótką inscenizację pt. „Urodziny Kopciuszka”...

Finał WOŚP

2019-01-28

Także i w tym roku graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wzorem lat ubiegłych pracowaliśmy we współpracy ze Sztabem #2291, której szefową jest p. Iwona Bartczak ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie.

W dniach 9 i 10 stycznia na terenie szkoły zorganizowano loterię fantową oraz malowanie twarzy. Pieniądze do puszek zbierało 10 wolontariuszy wraz ze swoimi pomocnikami. Ponadto, na ten cel zbieraliśmy pieniążki podczas kiermaszu bożonarodzeniowego już w grudniu. W sumie, nasza szkoła zebrała 7296,76 zł.

Dla orkiestry Jurka Owsiaka nasz sztab łącznie przekazał 19 486,98 zł.

Warsztaty wokalne w Mikorzynie

2019-01-27

W dniach od 23 do 25 stycznia 2019r Natalia Iciek wzięła udział w warsztatach wokalnych w Mikorzynie zorganizowanych w ramach 38 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Koninie.  Zajęcia w zakresie emisji głosu i interpretacji piosenek prowadziły Izabela Mytnik i Sonia Lachowolska ze Stowarzyszenia „Natural Voice Perfection” Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 770884

projektowanie stron www