Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Języki obce nie są nam obce – mamy sukces!

2017-03-06

 Uczennica klasy VI b Dominika Dembowska zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Dominika podczas etapu rejonowego zdobyła 38 punktów na 40 możliwych do uzyskania. Aktualnie Dominika pod opieką pani Małgorzaty Ruda przygotowuje się do udziału w etapie wojewódzkim. Trzymamy kciuki za Dominikę!

Wycieczka do teatru

2017-03-02

 Dnia 1 marca 2017 roku wybraliśmy się do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu na spektakl „O dziewczynce, która podeptała chleb”.  

Tłusty Czwartek

2017-03-01

 23 lutego kultywując polskie tradycje wesoło, smacznie i słodko obchodziliśmy Tłusty Czwartek.
Wszyscy uczniowie ZSP poczęstowani zostali pączkami. W klasie III a odbył się zabawowy konkurs, który miał za zadanie kształtowanie silnej woli.  Zadaniem uczniów było... 

Konkurs pożarniczy

2017-02-23

 W dniu 22.02.2017 r. odbył się  gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, jak co roku w Miejskim Domu Kultury w Tuliszkowie. Każdy z uczestników musiał rozwiązać  test  składający się z  40 pytań. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice z klasy VI b: Natalia Iciek, Dominika Dembowska, Michalina Młotkliewicz i Julia Bartoszczyk. Julia po dogrywce zajęła  III miejsce.  Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i maskotki, a troje najlepszych otrzymało bony  pieniężne do zrealizowania w sklepie sportowym.

Walentynki

2017-02-17

Walentynki to święto, które zna każdy z nas, bez względu na wiek. 14 lutego to międzynarodowy Dzień Zakochanych. Jego tradycją jest wysyłanie listów, kartek zawierających wyznania miłosne, często anonimowe. Już od samego rana było czuć w naszej szkole podekscytowanie uczniów. Wszędzie rozwieszone były walentynkowe dekoracje, które oddały romantyczny nastrój. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 456299

projektowanie stron www