Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Wyjazd do Turku

2019-03-22

 W pierwszy dzień wiosny uczniowie klas I-III uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych odbywających się w muzeum w Turku. Odwiedzili również schronisko, przywożąc przebywającym tam zwierzętom pokarm, który był zbierany w szkole od początku marca.

XIV Międzyszkolne Prezentacje ”The School Stage”

2019-03-22

 W czwartek 14 marca 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grzymiszewie odbyły się XIV Międzyszkolne Prezentacje ”The School Stage”, które miały formę konkursu. Do zmagań przystąpiło siedem zespołów ze szkół w Słodkowie (opiekun: Anna Lewandowska –Robak), Tuliszkowie (opiekunowie: Beata Żarna i Marcin Pilarski), Grzymiszewie (opiekunowie: Anna Dębczyńska i Julianna Cymmer). Celem konkursu było szerzenie kultury słowa w języku angielskim, rozwijanie wyobraźni, ekspresji...

Sukces naszej szkoły

2019-03-20

 Miło nam poinformować, iż nasza szkoła zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Multimedia w szkole”, w kategorii „Film wraz z opisem”. Materiał konkursowy pokazywał wykorzystanie monitora interaktywnego w pracowni języka niemieckiego, pracowni edukacji wczesnoszkolnej oraz w oddziale przedszkolnym. Uroczyste wręczenie nagrody w postaci monitora Avtek TouchScreeen 5 Lite 55, odbyło się 19 marca. Nagrodę przekazał przedstawiciel firmy PAT-KOMP pan Patryk Chorzewski.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

2019-02-25

 Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to coroczne święto obchodzone  21 lutego. W naszej szkole Dzień Języka Ojczystego zainaugurował realizację założeń projektu polonistycznego „Ojczysty – dodaj do ulubionych”, dotyczącego klas szóstych, siódmych, ósmych szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjalnych. Projekt ma służyć promocji języka ojczystego oraz uświadomić uczniom...

Konkursy plastyczno-czytelnicze

2019-02-20

 Dnia 18 lutego podczas krótkiego spotkania uczniów i wychowawców klas I-III odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkursy plastyczny i czytelniczy. Konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki skierowany był do uczniów klas pierwszych. Natomiast uczniowie klasy drugiej i trzeciej zmierzyli się w  rozwiązywaniu zadań związanych ze znajomością wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 795494

projektowanie stron www