Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Głosujemy na remont szkolnej stołówki

2017-02-15

  Przystąpiliśmy do Programu Delmy, w którym główną nagrodą jest remont szkolnej stołówki.

 

Dzień Babci i Dziadka

2017-01-28

 Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 27 stycznia w naszej placówce odbyła się uroczystość z okazji tego święta. 

Zasady bezpiecznych ferii zimowych

2017-01-27

Zasady bezpiecznych ferii zimowych

  • Baw się tylko w miejscach przeznaczonych do zabawy:  place zabaw, podwórka, boiska sportowe, lodowiska.
  •  Wychodząc bawić się na powietrze, ubieraj się stosownie do pogody. Pamiętaj o: szaliku, czapce i rękawiczkach.
  • Do zabaw na śniegu, zjazdów na sankach wybieraj miejsca bezpieczne, z dala od ruchliwych ulic, skrzyżowań i ciągów komunikacyjnych.
  •    Nie rzucaj w jadące pojazdy śnieżkami, gdyż takie zachowanie może być przyczyną kolizji lub wypadku drogowego;
  •    Nie rzucaj w kolegów śnieżkami z ubitego śniegu lub z twardymi przedmiotami w środku, gdyż może doprowadzić to do obrażeń ciała;
  •     Korzystaj wyłącznie ze specjalnie przygotowanych lodowisk. Pod żadnym pozorem nie wchodź na lód zamarzniętych zbiorników  wodnych.  Pozornie tylko gruby lód może w każdej chwili załamać się pod Twoim ciężarem.
  •  Kulig organizuj wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych; sanki łącz grubą, wytrzymałą liną, aby nie odczepiły się podczas jazdy.
  • Nie dołączaj sanek do samochodu, gdyż może się to skończyć tragicznie.
  • Podczas zabaw na śniegu i lodowisku pilnuj swoich wartościowych przedmiotów. Jeśli to możliwe portfel lub telefon komórkowy oddaj pod opiekę zaufanej osobie.

ZAPAMIĘTAJ TELEFONY ALARMOWE  

POLICJA - 997

  STRAŻ POŻARNA - 998

POGOTOWIE RATUNKOWE – 999

Z TELEFONU KOMÓRKOWEGO –  112

  •    Tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą Ci cieszyć się zimową aurą oraz spędzić  ferie zimowe bezpiecznie.

Bezpieczne ferie zimowe

2017-01-27

W dniach od 30 stycznia do 12 lutego 2017r. trwać będą ferie zimowe, w związku z tym 23 stycznia w naszej szkole odbył się poranek pod hasłem "Bezpieczne ferie bez telewizora i komputera". Podczas spotkania obecni byli policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie. Celem uroczystości było utrwalenie zasad poruszania się po drodze oraz uczulenie na bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu i lodowisku.

Pasowanie na czytelnika

2017-01-26

 W czwartek 26 stycznia 2017 r. najmłodsi uczniowie z klasy I naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej. Gościem spotkania były: pani dyrektor Małgorzata Krucka i pani wicedyrektor Urszula Mory. Obie panie Dyrektorki w swoich wystąpieniach zachęcały pierwszoklasistów do czytania i podkreślały, jak jest ono ważne w zdobywaniu wiedzy.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 456297

projektowanie stron www