Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dzień Dziecka

2017-06-03

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji. Uczniowie klas I - III wybrali się z wizytą do OSP w Grzymiszewie. Dzięki życzliwości panów Strażaków uczniowie mogli obejrzeć samochody i sprzęt pożarniczy...

Wycieczka do drukarni i księgarni

2017-06-02

 1 czerwca, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, uczniowie klas IVa i IVb odwiedzili Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki w Żychlinie oraz Konińską Drukarnię Dziełową. Wycieczka odbyła się w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na miejscu, gdzie czekali na nas pracownicy drukarni i hurtowni...

Poezja po angielsku w wykonaniu Dominiki i znów sukces!

2017-06-01

 Uczennica klasy VI b Dominika Dembowska zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Obcojęzycznej organizowanej w Szkole Podstawowej nr 5 w Turku. Dominika zaprezentowała wiersz Shela  Silversteina pt.: ,,Sick”. Swoją interpretacją wiersza pokonała  dziesięciu uczestników ze szkół  podstawowych powiatu tureckiego. Uczennicę przygotowała pani Małgorzata Ruda.

Udział w pokazie naukowym

2017-05-31

 26 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pokazie naukowym, przygotowanym przez Fundację Einstaina. Pokaz odbył się podczas obchodów Festiwalu Nauki w Gimnazjum w Grzymiszewie. Uczniowie z dużym zainteresowaniem przyglądali się i uczestniczyli w bardzo ciekawych i niesamowitych eksperymentach. Pokaz bardzo się nam podobał. Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom Gimnazjum!!!

Wycieczka do biblioteki

2017-05-30

 30 maja uczniowie klasy I odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Grzymiszewie. Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książek, wyrabianie u dzieci nawyku korzystania ze zbiorów biblioteki oraz poznanie pracy bibliotekarza. 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 495266

projektowanie stron www