Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Konkurs plastyczny w Koninie

2018-04-11

Uczennice klasy VI a Milena Mazurek oraz Olga Michalak wzięły udział w uroczystej gali podsumowującej konkurs plastyczny pt. „Postać Stefana” zorganizowanej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie. Przedmiotem konkursu było stworzenie autorskiego projektu postaci, która będzie pokonywała różne trudności związane z wyborem odpowiedniego zawodu oraz poznawała możliwości związane z wyborem kierunku kształcenia. Prace  Mileny i Olgi zostały dostrzeżone przez organizatorów, stąd 15 marca dziewczyny odebrały nagrody za udział w konkursie.

 

Podsumowanie konkursu literacko-plastycznego

2018-04-04

 W środę 28 kwietnia odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród uczniom klas II-III, którzy brali udział w konkursie literackim „Moja pierwsza książka” oraz uczniom klasy I za udział w konkursie plastycznym pod hasłem „By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”. Młodzi twórcy z dumą zaprezentowali swoje książeczki i zakładki. W krótkich wypowiedziach przedstawiali  i zachęcali koleżanki i kolegów do przeczytania  własnoręcznie napisanych utworów.

 

Wiosna już, a Wielkanoc tuż, tuż!!!

2018-04-04

W poniedziałek, tuż przed Wielkanocą, posumowaliśmy wszystkie nasze działania realizowane w związku z podjętym przez nas międzyprzedmiotowym  projektem:

„Wiosna już, a Wielkanoc tuż, tuż…”

 

Natalia w konkursie „Wygraj szansę”

2018-03-26

Natalia Iciek reprezentowała Miasto i Gminę Tuliszków w konkursie wokalnym organizowanym przez Agencję Telewizyjno-Estradową TV MEDIA z Łodzi. Konkurs odbył się 23 marca w CKiS Oskard w Koninie.

Celem programu „Wygraj szansę” jest wspieranie najzdolniejszych wokalistów, promocja oraz ułatwienie startu do sukcesu. Niewątpliwie Natalia należy do grona utalentowanych pod względem artystycznym młodych wokalistów. Życzymy jej kolejnych sukcesów i tak udanych występów.

 

„Najpiękniejsza pisanka” w Żychlinie

2018-03-26

Pisanki wykonane przez uczennice naszej szkoły zostały docenione w Powiatowym Konkursie „Najpiękniejsza pisanka” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Uczestniczyły w nim Oliwia Kałużna, Julia Gadomska oraz Wiktoria Szklarek, której pisanka zajęła III miejsce. Jury doceniło pracochłonność techniki zdobienia, nawiązanie do tradycji, estetykę i sposób aranżacji.

 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 615881

projektowanie stron www