Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Podróżnik Emil Witt w Grzymiszewie

2019-06-02

 Uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego mieli okazję spotkać się z podróżnikiem, który w wieku 18 lat spakował plecak i ruszył samodzielnie odkrywać Amazonię. Emil Witt młody podróżnik z Poznania, surwiwalowiec, adept wschodnich sztuk walki. Fascynują go ostatnie pierwotne plemiona naszej planety...

Dzień Matki

2019-05-29

 29 i 30 maja uczniowie klas I-III gościli w klasach najważniejsze osoby w swoim życiu – swoje mamy. Chcieli uczcić Dzień Matki w szczególny sposób. Były wiersze, piosenki, laurki, upominki i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Uczniowie przygotowali kanapki i słodki poczęstunek. Nie zabrakło również konkursów, zabaw i gier, podczas których czas, w tak wspaniałym gronie, upłynął bardzo szybko.

Klasa druga na wycieczce

2019-05-28

 21 maja uczniowie klasy drugiej wyruszyli na wycieczkę po najbliższej okolicy. W pierwszej kolejności zwiedzili drewniany kościółek w Wyszynie z 1782 r. Następnie udali się do miejscowości Potażniki, gdzie pokonali 140 schodów, by wejść na taras wieży widokowej. Warto było, bo widok z niej był niesamowity. Zmęczeni wspinaczką, ale pełni wrażeń i przeżyć wrócili do szkoły.

Szlakiem Piastowskim

2019-05-21

 21 maja 2019 r. uczniowie klas: Ia, Ib, III i  IVb wybrali się na wycieczkę do Ostrowa Lednickiego. Uczestniczyli w spacerze edukacyjnym po wyspie, na której  odbył się chrzest Mieszka I. Pani przewodnik w ciekawy sposób... 

Wycieczka do Łodzi

2019-05-14

 

Uczniowie klas czwartych 10 maja wraz z wychowawcami odwiedzili Łódź, aby w Centrum Nauki i Techniki EC1 obejrzeć seans edukacyjny  „Początki ery kosmicznej” oraz spędzić czas w Parku Trampolin SALTOS.

 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 743450

projektowanie stron www