Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

I jak co roku już… nasze ulubione walentynki!

2020-02-15

Statystyki „mówią”, że ponad 50 % osób z okazji walentynek obdarowuje się okolicznościowymi kartkami. Taki również zwyczaj ma miejsce w naszej szkole. Przez dwa dni poprzedzające to święto uczniowie mogli wrzucać swoje kartki do specjalnych walentynkowych skrzynek. W piątek -  14 lutego - radośni jeszcze po mającej miejsce dzień  wcześniej udanej zabawie karnawałowej - otrzymaliśmy kartki z pięknymi życzeniami od specjalnych listonoszy. Samorząd Uczniowski bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się zarówno w organizację zabawy jaki i walentynek. 

"Góra Grosza"

2020-02-13

 W grudniu 2019 roku oraz w styczniu 2020 roku w naszej szkole jak co roku przeprowadzona została akcja „Góra Grosza”. Uczniowie wszystkich klas zbierali monety do wspólnych klasowych skarbonek. W tym roku został pobity rekord – uczniowie naszej szkoły uzbierali 567zł 97gr, monety ważyły ponad 40 kg...

Najważniejsze bezpieczeństwo!

2020-01-30

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania. O tym wszystkim przypomniał uczniom naszej szkoły policjant podczas spotkania z uczniami w dniu 22 stycznia 2020 r. 

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2020-01-15

Także w roku 2020 graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wzorem lat ubiegłych  - w tygodniu poprzedzającym WOŚP – na terenie naszej szkoły zorganizowano loterię fantową, malowanie twarzy, fotobudkę...

Nie jestem "Paplą"

2020-01-13

 W grudniu i styczniu uczniowie klas I-III wzięli udział w zajęciach „Nie bądź paplą – bezpieczeństwo w sieci”, które odbywały się w Bibliotece Pedagogicznej w Turku. Głównym celem było podniesienie wiedzy dzieci na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 818941

projektowanie stron www