Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Wycieczka do Poznania

2018-05-27

 21 maja uczniowie z klas II i III wybrali się na wycieczkę do Poznania. Swoja przygodę rozpoczęli od obejrzenia największej w Polsce edukacyjnej Wystawy Budowli z Klocków Lego.  Podziwiali budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną...

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

2018-05-14

SUKCES GEOGRAFICZNY !!!

 

Paulina Ćwiek z kl. IIIC gimnazjum została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. W związku z tym zwolniona została z  egzaminu gimnazjalnego z części przyrodniczej oraz ma otwartą furtkę do każdej szkoły średniej. 

GRATULACJE!!!

 

Eliminacje gminne BRD

2018-05-08

 07 maja  w Zespole Szkół w Tuliszkowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w następującym składzie:

I grupa - Kinga Fabjańska, Gabrysia Małecka, Igor Małecki oraz Sebastian Wypych

II grupa – Kinga Bakalarska, Oliwier Sikora oraz Jakub Kraska

Turniej składał się z dwóch części - teoretycznej (test z przepisów ruchu drogowego) i praktycznej, podczas której uczestnicy musieli pokonywać na rowerze tory przeszkód.

Konferencja SPZ

2018-05-08

25 kwietnia 2018r. przedstawiciele Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Grzymiszewie  już po raz siódmy uczestniczyli w Konferencji Szkół Promujących Zdrowie z powiatu tureckiego. Dwie  uczennice: Martyna Adamiak i Patrycja Antas  wraz z opiekunkami Grażyną Wojdak i Dorotą Michalak oraz wice - dyrektorem szkoły panią Urszulą Mory  reprezentowały naszą szkołę na VII konferencji...

Gminny Konkurs Plastyczny "Polskie Symbole Narodowe"

2018-05-06

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Polskie Symbole Narodowe”, który odbył się w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 30 kwietnia w Szkole Podstawowej w Tuliszkowie. Oto wyróżnieni i zwycięzcy: Patrycja Gawlak (oddział przedszkolny) wyróżnienie, Maria Walaszczyk (IIIa)  wyróżnienie, Maciej Kacprzak (IIIb) zdobył I miejsce w pierwszej kategorii wiekowej, Martyna Wawrzyniak (IVa) wyróżnienie, Kaja Górska (Vb) III miejsce w drugiej kategorii wiekowej, Milena Wawrzyniak (IIb gim.) wyróżnienie, Adrianna Nowakowska (IIb gim.) I miejsce w trzeciej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy!

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 551174

projektowanie stron www