Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Niezwykły gość

2019-12-17

We wtorek, 10 grudnia, naszą szkołę odwiedził Zbigniew Masternak – prozaik, autor scenariuszy filmowych, dramaturg. Jego powieści i opowiadania tłumaczone są na język arabski, wietnamski, mongolski, bułgarski, macedoński, ukraiński, serbski, rosyjski, niemiecki i włoski...

 

XVIII Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

2019-12-16

Jak co roku dzieci i młodzież z Powiatu tureckiego kolędowali wspólnie podczas Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Tym razem organizatorami była Szkoła Podstawowa w Kaczkach Średnich oraz Stowarzyszenie „Przystań” w Turku. Uczniowie z naszej szkoły: Marcel Dróżdż z klasy II, oraz Gabryjela Gajor z klasy V zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Gratulujemy udanych występów!

 

Udział w projekcie "Umiem pływać"

2019-12-10

 W tym roku szkolnym dzieci z klasy trzeciej zorganizowane miały wyjazdy na basen w Turku. Było to 10 wyjazdów po piątkowych zajęciach szkolnych. Opieką zajmowały się p. M. Nowak i p. D. Michalak. Zajęcia prowadzone przez instruktorów miały na celu: upowszechnianie aktywności fizycznej dzieci, nabycie podstawowych umiejetności pływania, bezpieczne korzystanie z akwenów.

Szkolne Mikołajki

2019-12-08

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów Mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku. Tego dnia wszyscy ubrali się na czerwono i założyli mikołajkową czapkę... 

MARATON CZYTANIA BAJEK

2019-12-05

 W poniedziałek 2 grudnia nasze uczennice Olga Michalak i Roksana Kostrzewa pod opieka p. Anny Dębczyńskiej odwiedziły świetlicę środowiskową EUREKA w Turku. Dziewczynki czytały bajki podopiecznym świetlicy, którzy potem kolorowali obrazki nawiązujące do wysłuchanych bajek. Na zakończenie wraz z wolontariuszami wszyscy bawili się i śpiewali wybrane piosenki.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 852902

projektowanie stron www