Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Ogłaszamy nabór do młodzieżowego Zespołu Ludowego

2017-11-27

Jeśli masz poczucie rytmu, lubisz tańczyć zespołowo i zechcesz włożyć trochę energii w pracę nad układami tanecznymi, to te zajęcia są dla Ciebie. Próby odbywać się będą w poniedziałki w godz. 15.30 – 16.30. Zapisy u p.Wioletty Waseli w świetlicy.

99 Rocznica Odzyskania Niepodległości

2017-11-14

 13 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie w inscenizacji przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z walką Polaków o wolność. Wierszem i piosenką uczcili pamięć polskich bohaterów walczących o niepodległość naszej Ojczyzny. 

"Śniadanie daje moc" - ósma edycja

2017-11-08

 8 XI - to data, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez naszej szkoły. W tym dniu wszyscy uczniowie klas I-III przygotowywali smaczne i zdrowe potrawy na II śniadanie. Poza tym uczniowie poszczególnych klas przedstawili przygotowane przez siebie prezentacje, propagujące 12 zasad zdrowego odżywiania.

 

Ślubowanie uczniów klasy I

2017-11-01

 30 października 2017 r. to dzień, w którym nasi pierwszoklasiści ślubowali dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. W tym dniu odbyło się uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli rodzice pierwszoklasistów...

Wyjazd do teatru

2017-10-26

 „Epos, epopeja narodowa, ojczyzna, patriotyzm, kraina lat dziecinnych, opis obyczajów szlacheckich, piękno przyrody, języka polskiego, itd.” – takie słowa i sformułowania przychodzą nam na myśl, gdy słyszymy tytuł poematu Adama Mickiewicz – „Pan Tadeusz”. Nie można myśleć inaczej. Przekonali się o tym uczniowie klas V-VII naszej szkoły, którzy 26  października  mieli okazję obejrzeć... 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 495268

projektowanie stron www