Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych

2019-06-12

 Zajęć związanych z tematyką bezpieczeństwa nigdy zbyt wiele. Dlatego też tuż przed wakacjami w klasach  I-III odbyły się pogadanki w oparciu o prezentacje na temat bezpiecznych wakacji. W środę 12 czerwca uczniowie uczestniczyli w zajęciach „Ratujemy i uczymy  ratować”. Wszyscy mieli możliwość nauczenia się zasad pierwszej pomocy, a także przećwiczenia ich na specjalnych fantomach. Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej ma decydujące znaczenie w chwilach zagrożenia czyjegoś życia lub zdrowia, o czym już dobrze wiedzą uczniowie naszej szkoły.

SUKCES GEOGRAFICZNY!!!

2019-06-03

    Z dumą informujemy, że Dawid Sompolski, uczeń klasy III B gimnazjum został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Gratulujemy, życzymy dalszej owocnej pracy i sukcesów w szkole średniej.

Podróżnik Emil Witt w Grzymiszewie

2019-06-02

 Uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego mieli okazję spotkać się z podróżnikiem, który w wieku 18 lat spakował plecak i ruszył samodzielnie odkrywać Amazonię. Emil Witt młody podróżnik z Poznania, surwiwalowiec, adept wschodnich sztuk walki. Fascynują go ostatnie pierwotne plemiona naszej planety...

Dzień Matki

2019-05-29

 29 i 30 maja uczniowie klas I-III gościli w klasach najważniejsze osoby w swoim życiu – swoje mamy. Chcieli uczcić Dzień Matki w szczególny sposób. Były wiersze, piosenki, laurki, upominki i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Uczniowie przygotowali kanapki i słodki poczęstunek. Nie zabrakło również konkursów, zabaw i gier, podczas których czas, w tak wspaniałym gronie, upłynął bardzo szybko.

Klasa druga na wycieczce

2019-05-28

 21 maja uczniowie klasy drugiej wyruszyli na wycieczkę po najbliższej okolicy. W pierwszej kolejności zwiedzili drewniany kościółek w Wyszynie z 1782 r. Następnie udali się do miejscowości Potażniki, gdzie pokonali 140 schodów, by wejść na taras wieży widokowej. Warto było, bo widok z niej był niesamowity. Zmęczeni wspinaczką, ale pełni wrażeń i przeżyć wrócili do szkoły.

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 795467

projektowanie stron www