Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dzień zdrowego snu/ dzień piżamy

2019-10-15

 W piątek – 11 października – obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień zdrowego snu” . Połączyliśmy naszej piżamowe parady z wiedzą na temat znaczenia snu w życiu dziecka, nastolatka i dorosłego. Dowiedzieliśmy się między innymi, że  np. dwunastolatek potrzebuje od 9 do 11, a piętnastolatek od 8 do 10 godzin snu. Na zakończenie bardzo radosnego happeningu zrobiliśmy wspólne zdjęcia. 

Samorządy mają głos

2019-10-15

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w akcji Samorządy mają głos i w demokratycznych wyborach oddaliśmy swoje głosy na naszych kandydatów. Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Kinga Fabjańska z klasy VIII B, zastępcami zostali: Sandra Latek i Franciszek Szajrych. Gratulujemy!!! Ponadto w skład zarządu samorządu weszli przewodniczący klasy VII A, VII B, VIIIA, VIII B.

IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

2019-10-11

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji "IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia", który w tym roku odbył się 04.10.2019r. Kilka dni przed świętem udekorowalismy szkołę i rozpoczeliśmy wielką powtórkę z tabliczki mnożenia. Każdy, mógł sprawdzić swoje umiejętności podczas rozwiązywania łamigłówek, rebusów, kwadratów magicznych, zabaw i gier matematycznych..

Diecezjalna Pielgrzymka młodzieży VIII klas szkoły podstawowej do Lichenia „Eucharystia daje życie”

2019-10-08

30 września uczniowie klas VIII brali udział w diecezjalnej pielgrzymce do Lichenia. Myślą przewodnią dnia skupienia dla młodzieży było hasło nowego roku duszpasterskiego 2019/2020 „Eucharystia daje życie”. Ewangelizację poprzedzającą wspólną Eucharystię w bazylice poprowadził franciszkanin, o. Łukasz Buksa OFM wraz z ks. prał. Michałem Krygierem, dyrektorem Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej we Włocławku i zespołem Jordan ze Zduńskiej Woli. W tym czasie młodzi ludzie, obecni w licheńskiej świątyni, mogli skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania...

Wyjazd do kina

2019-10-01

 30 września uczniowie klas I-III wybrali się do kina na film "Toy Story 4". Uczniowie śledząc przygody bohaterów mogli się przekonać jak ważna w życiu jest przyjaźń i współpraca.  Wyjazd był sposobem na świętowanie Dnia Chłopaka. 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 852972

projektowanie stron www