Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Spotkanie z Policją

2017-11-29

 20 listopada odbyło się w naszej szkole spotkanie młodzieży gimnazjalnej z Panią Dorotą Grzelka pracownikiem Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Turku. Dotyczyło ono głównie odpowiedzialności karnej młodzieży za zachowania agresywne, rozbój, demoralizację i przemoc z wykorzystaniem Internetu.  Świadomość odpowiedzialności za takie postępowanie może ustrzec wielu młodych ludzi przed przykrymi konsekwencjami.

Powiatowy Konkurs Językowy

2017-11-28


8 listopada 2017 pięcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Powiatowym Konkursie Językowym w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Konkurs ten był żywą lekcją języka angielskiego i języka niemieckiego pod hasłem „Language Abenteuer in Kaczki Średnie”...

Konkurs Recytatorski - sukces Natalii!!!

2017-11-27

 Dnia 22 listopada 2017 w Koninie odbył się Półfinał  Międzywojewódzkiego XVIII Konkursu Recytatorskiego o Laur Haliny Poświatowskiej. Celem konkursu było przybliżenie twórczości mistrzów rodzimej literatury, pielęgnowanie polskiego żywego słowa oraz kształtowanie dumy narodowej...

Ogłaszamy nabór do młodzieżowego Zespołu Ludowego

2017-11-27

Jeśli masz poczucie rytmu, lubisz tańczyć zespołowo i zechcesz włożyć trochę energii w pracę nad układami tanecznymi, to te zajęcia są dla Ciebie. Próby odbywać się będą w poniedziałki w godz. 15.30 – 16.30. Zapisy u p.Wioletty Waseli w świetlicy.

99 Rocznica Odzyskania Niepodległości

2017-11-14

 13 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie w inscenizacji przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z walką Polaków o wolność. Wierszem i piosenką uczcili pamięć polskich bohaterów walczących o niepodległość naszej Ojczyzny. 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 507436

projektowanie stron www