Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Finał WOŚP

2019-01-28

Także i w tym roku graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wzorem lat ubiegłych pracowaliśmy we współpracy ze Sztabem #2291, której szefową jest p. Iwona Bartczak ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie.

W dniach 9 i 10 stycznia na terenie szkoły zorganizowano loterię fantową oraz malowanie twarzy. Pieniądze do puszek zbierało 10 wolontariuszy wraz ze swoimi pomocnikami. Ponadto, na ten cel zbieraliśmy pieniążki podczas kiermaszu bożonarodzeniowego już w grudniu. W sumie, nasza szkoła zebrała 7296,76 zł.

Dla orkiestry Jurka Owsiaka nasz sztab łącznie przekazał 19 486,98 zł.

Warsztaty wokalne w Mikorzynie

2019-01-27

W dniach od 23 do 25 stycznia 2019r Natalia Iciek wzięła udział w warsztatach wokalnych w Mikorzynie zorganizowanych w ramach 38 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Koninie.  Zajęcia w zakresie emisji głosu i interpretacji piosenek prowadziły Izabela Mytnik i Sonia Lachowolska ze Stowarzyszenia „Natural Voice Perfection” Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej.

Eliminacje do 38 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w CKiS w Koninie

2019-01-22

5 stycznia Natalia Iciek zaprezentowała się podczas eliminacji do 38 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej  w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Wzięło w nich udział ponad sto osób i tylko 30 uczestników – w tym Natalia – zakwalifikowało się do finału festiwalu, który odbędzie się 2 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. Jeszcze przed finałem odbędą się warsztaty wokalne dla młodych artystów z profesjonalnymi trenerkami z zakresu emisji głosu oraz interpretacji piosenek.

Gratulujemy Natalii i życzymy powodzenia w finale!

Klasowe Wigilie

2018-12-30

 W piątek 21 grudnia w naszej szkole można było poczuć radosną i rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie wraz z wychowawczyniami przygotowali klasowe Wigilie, śpiewali kolędy, składali życzenia. W tym dniu uczniowie otrzymali paczki, które roznosiły śnieżynki.

Boże Narodzenie jest największym świętem człowieka…

2018-12-24

 Od zacytowanych wyżej słów uczniowie naszej szkoły rozpoczęli spotkanie bożonarodzeniowe. Mówili o tym, że Boże Narodzenie to czas niezwykły…, czas magiczny… czas dobroci…. refleksji, nad tym co ważne, istotne a zarazem niedoścignione. To czas skupienia, spełnienia i oczekiwania. Oczekiwania na… cud, na cud Boży. Tego wieczoru udało  się z całą pewnością zatrzymać chwile  i zobaczyć, to co jest tak proste – ludzką dobroć…

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 743536

projektowanie stron www