Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dzień pełen wrażeń!

2019-09-27

W czwartek uczniowie klas siódmych i ósmych wraz z nauczycielami uczestniczyli w wycieczce do Konina. Najpierw obejrzeli film „Piłsudski” oparty na faktach z życia Marszałka Polski, w którym tytułową rolę zagrał Borys Szyc. Dzięki tej roli Piłsudski stał się wszystkim bliski, a nie pomnikowy...

Narodowe Czytanie 2019

2019-09-10

 Dnia 7 września uczennice naszej szkoły wzięły udział w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, która miała miejsce w murach Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Tuliszkowie. Przed zebrana publicznością – wraz z dorosłymi mieszkańcami miast i gminy – prezentowały fragmenty utworów należących do kanonu naszej literatury...

 

Wycieczka do Łodzi

2019-05-14

 

Uczniowie klas czwartych 10 maja wraz z wychowawcami odwiedzili Łódź, aby w Centrum Nauki i Techniki EC1 obejrzeć seans edukacyjny  „Początki ery kosmicznej” oraz spędzić czas w Parku Trampolin SALTOS.

 

Wycieczka do Afrykarium we Wrocławiu

2019-05-06

 

Uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami zwiedzili Afrykarium 30 kwietnia, w którym poznali ekosystemy wodne oraz lądowe fauny Afryki na terenie Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Następnym punktem wycieczki była ekspozycja Panoramy Racławickiej w Muzeum Narodowym we Wrocławiu oraz spacer po Ostrowie Tumskim. Ciekawym doświadczeniem był również spacer śladem wrocławskich Krasnali, m.in. Bibliofila, Więziennika, Rzeźnika, Vincenta.

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny w Tuliszkowie

2019-04-23

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wianek Wielkanocny” w Szkole Podstawowej w Tuliszkowie. Rozstrzygnięcie tego konkursu odbyło się 26 marca.  Miło nam poinformować, że Wiktor Bukowiecki z kl. II zajął II miejsce w pierwszej kategorii wiekowej, Igor Kaczmarek z kl. Vc zajął I miejsce w drugiej kategorii wiekowej, a Adrianna Nowakowska z IIIb gimnazjum zajęła II miejsce w trzeciej kategorii wiekowej.

 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 852971

projektowanie stron www