Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

,,Baton zamienię na owoc”

2017-09-20

 Dnia 18 września odbyła się akcja ,,Baton zamienię na owoc” uczniowie przygotowali plakaty, przekąski, sałatki. Dowiedzieli się również jaką rolę spełniają owoce w naszym organizmie. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zamiast słodkiego batonika uczniowie wybiorą smaczny zdrowy owoc. 

 W trosce o swoje zdrowie, uczniowie chętnie podejmują działania związane ze Szkołą Promującą Zdrowie. 

Projekt "Spotkanie z Eksperymentowaniem"

2017-09-07

Zapraszamy  Dzieci wraz z Rodzinami

na cykliczne spotkania z eksperymentowaniem. Projekt realizowany będzie od IX do XII 2017 roku w świetlicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Grzymiszewie. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym z miejscowości: Grzymiszew, Imiełków, Babiak, Ruda, Wielopole, Gozdów. Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawe eksperymenty oraz ciepłą atmosferę. Szczegółowe informacje w zakładce projektu.

Projekt otrzymał dotację w konkursie grantowym „DZIAŁAJ LOKALNIE 2017” we współpracy ze Stowarzyszeniem "Solidarni w Partnerstwie"

Bezpieczne wakacje

2017-06-24

    Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy i stresów nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Będzie to czas zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z czasu wolnego nie zapominajcie jednak o Waszym bezpieczeństwie. Każdy z Was musi zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

2017-06-23

 Koniec roku szkolnego to w naszej szkole czas na podsumowanie wyników dydaktycznych i osiągnięć uczniów. Podczas dzisiejszego Apelu zostali nagrodzeni uczniowie, którzy w ciągu całego roku uzyskiwali wysokie wyniki w nauce. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Podsumowanie sukcesów uczniów w konkursach

2017-06-23

 22 czerwca dla wielu uczniów naszej szkoły był dniem szczególnym, ponieważ odbierali dyplomy i nagrody za sukcesy osiągnięte w różnorodnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Nasi uczniowie uczestniczyli w następujących konkursach:

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 495262

projektowanie stron www