Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Lekcje przyrody w Nadleśnictwie Gołuchów

2018-09-27

 26 września uczniowie klas I-III uczestniczyli w wycieczce do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie, gdzie brali udział w niecodziennych i ciekawych zajęciach przyrodniczych. Uczniowie klas pierwszych wcielili się w „Leśnych detektywów” i poznawali las za pomocą wszystkich zmysłów: poprzez poszukiwanie zapachów...

Dbamy o nasze bezpieczeństwo

2018-09-17

17 września odbyło się spotkanie z p. D. Jasiakiewiczem - Prezesem Stowarzyszenia Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Turku. Prelekcja dotyczyła następujacych zagadnień:

1. Bezpieczeństwo na drogach.

2. Bezpieczeństwo w sieci.

3. Odpowiedzialność karna nieletnich.

Nowy rok szkolny

2018-09-04

 Witamy w nowym roku szkolnym

                          2018/2019

Z Pyrkiem bezpieczniej

2018-06-22

 20 czerwca do naszej szkoły przybyła Pani Policjantka z Sierżantem Pyrkiem, by przypomnieć uczniom o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji. Zostały przypomniane zasady jak dbać o bezpieczeństwo na ulicy, w domu, podczas podróży wakacyjnych oraz w razie spotkania z psem.  

Finał konkursu plastycznego w Warszawie

2018-06-20

Miło nam poinformować, że Oliwia Kałużna uczennica IIIc gimnazjum zdobyła I m. w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień” zorganizowanym przez Senacki Zespół Strażaków. Finał odbył się 12 czerwca w Warszawie, na który Oliwia oraz Wiktoria Szklarek zostały zaproszone wraz z rodzicami jako laureatki etapu okręgowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 670430

projektowanie stron www