Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Samorządy mają głos

2017-09-25

 Samorządy mają głos

Już po raz czwarty uczestniczymy w ogólnopolskiej akcji „Samorządy mają głos”. Celem tej ogólnopolskiej akcji jest zorganizowanie  i przeprowadzenie demokratycznych wyborów do władz samorządu uczniowskiego. W tym roku swoje chęć udziału w wyborach zadeklarowali: Patrycja Fabjańska, Adrianna Frankowska, Wiktoria Hynas, Amelia Kałużna, Maria Michalak, Marcel Paczesny, Julia Tomaszewska.

 W poniedziałek  - 25 września – odbyła się debata przedwyborcza. Każdy z kandydatów przedstawił swój program , następnie odpowiedział na wiele pytań zadanych przez uczniów i nauczycieli.

Piątek – 29 września - to dzień wyborów do samorządu uczniowskiego. W godz. od 7.30 do 12.30 na terenie szkoły obowiązuje nas cisza wyborcza. W tym czasie uczniowie klas IV – VII oraz klas II i III gimnazjalnych wezmą udział w głosowaniu.

Wyniki wkrótce… J


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 573963

projektowanie stron www