Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Wycieczka do Nadleśnictwa Turek

2017-10-01

W piątek 29 września uczniowie klas I – III wzięli udział w wycieczce do Nadleśnictwa Turek. W salce edukacyjnej wysłuchali ciekawych informacji na temat mieszkańców lasu i znaczenia lasu w życiu człowieka. Oglądali zgromadzone tam eksponaty, zdjęcia i zbiory przyrodnicze. W kolejnej salce przyglądali się żywej rodzinie pszczół oraz dowiedzieli się w jaki sposób owady te produkują miód i jakie urządzenia pomagają pszczelarzowi w jego pracy. Następnie udaliśmy się na spacer edukacyjny po lesie. To była ciekawa lekcja przyrody.


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 573978

projektowanie stron www