Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Wycieczka do Poznania - "Noc Naukowców"

2017-10-06

Wrażenia wzbogaciły dźwięki żywych ptaków, szum wody i akwaria pełne egzotycznych ryb. W godzinach popołudniowych udaliśmy się na Noc Naukowców- to  jedyna taka noc w Europie, aby uczestniczyć  w pokazach, eksperymentach i warsztatach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Każdy z nas mógł się przekonać, że nauka jest pasjonująca i ciekawa. Zobaczyliśmy naukowców w nietypowych sytuacjach, a publiczność w roli naukowców. A wszystko to w atmosferze zabawy. Była to  noc pełna niezapomnianych wrażeń! Mamy nadzieje, że w przyszłym roku pojedziemy ponownie.


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 573987

projektowanie stron www