Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Wyróżnienie dla Natalii Iciek!!!

2017-12-11

 W sobotę 2 grudnia 2017r. odbył się w Świebodzinie finał Międzywojewódzkiego Konkurs Recytatorski o Laur Haliny Poświatowskiej. Konkurs zorganizowany został w pięćdziesiątą rocznicę śmierci tej wielkiej postaci literackiej.

Finaliści konkursów z wielu miast województwa wielkopolskiego i lubuskiego, zaprezentowali interpretacje wierszy Haliny Poświatowskiej. Uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności recytatorskich. Jest nam bardzo miło poinformować, że Natalia Iciek otrzymała wyróżnienie Komisji Konkursowej. Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw. 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 600522

projektowanie stron www