Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Wycieczka do Gniezna

2017-12-11

 W dniach 6 i 7 grudnia uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w wycieczce do Gniezna. Pobyt w pierwszej stolicy Polski rozpoczęliśmy od Wzgórza Lecha, gdzie odwiedziliśmy Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, następnie zwiedziliśmy Katedrę Gnieźnieńską wraz z jej podziemiami oraz podziwialiśmy Drzwi Gnieźnieńskie. Odwiedziliśmy także Fabrykę bombek i ozdób choinkowych „KADPOL”. Zwiedziliśmy fabrykę oraz zrobiliśmy zakupy w sklepie z ozdobami bożonarodzeniowymi. Zachwyciliśmy się ręczną produkcją każdej bombki, dzięki czemu wszystkie były piękne i niepowtarzalne.

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 600527

projektowanie stron www