Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Sukces Julii Kowalskiej!!!

2017-12-14

Celem konkursu była edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie. Zadaniem uczniów klas IV-VII szkół podstawowych, uczniów gimnazjów było wykonanie plakatu, związanego tematycznie z Konkursem. Kapituła Konkursu przyznała Julii III miejsce w swojej kategorii wiekowej. 


Serdecznie gratulujemy uczennicy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć plastycznych!

 

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 600556

projektowanie stron www