Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

"Śpiewaliśmy dla Niepodległej” w konkursie wokalnym w Tuliszkowie

2018-11-12

Miło nam poinformować, że w IV kategorii wiekowej Natalia Iciek piosenką „W listopadzie” zajęła I miejsce ex aequo.a Julia Dembowska wyróżnienie piosenką „Jest takie miejsce, taki kraj”. Natomiast w III kategorii wiekowej Marcel Linka wykonaniem „Pierwszej Brygady” zdobył I miejsce ex aequo, a Gabriela Gajor utworem „Polska flaga” zajęła III miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowała się również Oliwia Grzelczak. W I kategorii wiekowej dzieci z naszego przedszkola, czyli Witold Piaskowski z zespołem tanecznym w składzie: Alicja Dziurzyńska, Laura Paczesna, Julia Potrzebowska zajęły I miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 807028

projektowanie stron www