Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

2018-11-12

rodziców, wszystkich uczniów oraz przedszkolaków wysłuchaliśmy pieśni, piosenek żołnierskich i patriotycznych z różnych okresów naszej historii, które  wpisały się w istotne dla naszego kraju wydarzenia. Usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak: „Pierwsza Brygada”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Pałacyk Michla” „Piechota”, „Jest takie miejsce, taki kraj”, „Kocham wolność”. Bardzo ważnym momentem obchodów Święta Niepodległości było odśpiewanie naszego hymnu narodowego- „Mazurka Dąbrowskiego”, włączając się w akcję Minister Edukacji Narodowej „Rekord dla Niepodległej”. W akcji tej wzięło udział 4,8 mln uczniów i prawie 470 tys. nauczycieli i pracowników oświaty z ponad 24 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Tym wydarzeniem nasza szkoła wpisała się w ogólnopolskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 807051

projektowanie stron www