Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Warsztaty on - line w Bibliotece Pedagogicznej w Turku

2018-11-14

 

W środę  - 14 listopada – uczniowie klasy VI B wraz wychowawczynią odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Turku. Uczestniczyli w warsztatach „Katalogi on – line”.

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji kierunku polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2018/2019: „Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów.  Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci”. Pani Agnieszka Graczyk w bardzo interesujący sposób opowiedziała szóstoklasistom o sposobach poszukiwania książek, czasopism on-line. Taka forma wszystkim spodobała się i sami zaproponowali dodatkowe ćwiczenia kształtujące umiejętność poszukiwania informacji w sieci.


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 807026

projektowanie stron www