Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dzień Bezpiecznego Internetu

2019-02-08

W ramach działań przygotowano gazetkę ścienną, zaprezentowano filmy edukacyjne i wykonano plakaty. Prace ilustrowały zasady, którymi należy się kierować podczas surfowania w Internecie, gdzie uzyskać pomoc w razie niebezpieczeństwa. W trosce o bezpieczne korzystanie z Internetu uczniowie zapoznali się ze stronami internetowymi, na których mogą szukać informacji lub pomocy w razie nieprzewidzianych, niebezpiecznych sytuacji. Prace zostały zaprezentowane na  korytarzu szkolnym. 

Internet to przestrzeń, którą sami tworzymy – zadbajmy więc, żeby była to przestrzeń przyjazna dla wszystkich.

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 758074

projektowanie stron www