Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Spotkanie z policjantem

2019-02-14

 W ramach podsumowania akcji DBI w dniu 7 lutego 2019r. odbyło się spotkanie z dzielnicowym z Komisariatu Policji w Tuliszkowie Panem Mariuszem Gadomskim. Dzielnicowy przypomniał ogólne zasady bezpieczeństwa w Internecie i zwrócił szczególną uwagę na konsekwencje prawne, wynikające z naruszenia zasad netykiety w Internecie. Radził, co robić żeby nie zostać ofiarą cyberprzemocy, jak postąpić będąc świadkiem takiej formy przemocy oraz gdzie szukać pomocy, gdy staniemy się ofiarą agresji w sieci. W każdym zdaniu podkreślał, że cyberprzemoc jest przestępstwem i poważne jej przejawy należy zgłaszać organom ścigania.

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 758102

projektowanie stron www