Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Poznajemy różne zawody

2019-04-03

 

Poznajemy różne zawody

            26 marca uczniowie klasy VIb wyjechali na krótką wycieczkę do Turku. Wyjazd został zorganizowany w związku z realizacją  priorytetu MEN: "Kształcenie zawodowe oparte na ścisłej współpracy z pracodawcami. Rozwój doradztwa zawodowego". Celem wycieczki były odwiedziny w Bibliotece Pedagogicznej i  zwiedzanie Zakładu Produkcyjnego Firmy "Skaltex".

            W trakcie pobytu w bibliotece uczniowie brali udział w ciekawych zajęciach, których tematem  były   zawody przeszłości, zawody przyszłości. Poprzez interaktywne  ćwiczenia 
i zabawy  edukacyjne uczniowie zapoznali  się  nie tylko z różnorodnością zawodów, wzbogacili słownictwo,  ale przede wszystkim uświadomili sobie zmiany zachodzące na rynku pracy. 

            W czasie zwiedzania  siedziby Firmy "Skaltex" w Turku uczestnicy wycieczki spotkali się z bardzo miłym i ciepłym przyjęciem ze strony pracowników i kierownictwa zakładu. Zapoznanie z ofertą  produkcyjną  firmy "Skaltex" było możliwe dzięki pomocy

i  zaangażowaniu ze strony jednej z mam uczennicy klasy VIb. 

            Na zakończenie wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia, obdarowani wyrobem Firmy "Skaltex", a mianowicie poduszką na fotel lub kanapę z firmowym logo.

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 819019

projektowanie stron www