Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Podróżnik Emil Witt w Grzymiszewie

2019-06-02

 Uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego mieli okazję spotkać się z podróżnikiem, który w wieku 18 lat spakował plecak i ruszył samodzielnie odkrywać Amazonię. Emil Witt młody podróżnik z Poznania, surwiwalowiec, adept wschodnich sztuk walki. Fascynują go ostatnie pierwotne plemiona naszej planety, z którymi czasem się widuje. Dąży do życia w taki sposób, jak oni. Z jedynym wyjątkiem – chce dzielić się wyprawowymi wrażeniami z cywilizacją. Spędził dwa miesiące w Puszczy Amazońskiej, mając niewiele dolarów w kieszeni, plecak z najpotrzebniejszym sprzętem i głowę pełną marzeń. Emil przyjechał aby podzielić się wrażeniami i osobistymi przeżyciami z wyprawy.

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 795482

projektowanie stron www