Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dzień pełen wrażeń!

2019-09-27


Następnie wszyscy udali się na warsztaty historyczno – artystyczne „Patriotyzm lokalny” zrealizowane w Bibliotece Pedagogicznej. Uczniowie uświadomili sobie na czym współcześnie polega patriotyzm. Następnie wyszukiwali informacji o swojej miejscowości i poznali postacie związane z małą Ojczyzną. Spotkanie zakończyło się warsztatami z wykorzystaniem metody światło – cienia. Powstały piękne portrety lokalnych bohaterów.

 Uczniowie dowiedzieli się także jakie wykształcenie należy posiadać, aby pracować w bibliotece, poznali zakres czynności pracowników biblioteki. Ostatnim punktem wyjazdu była - pełna wrażeń – wizyta w Trampolandii.


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 807079

projektowanie stron www