Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dzień Bezpiecznego Internetu

2021-02-15

 

9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji w klasach I-VIII odbyło się wiele zajęć edukacyjnych mających na celu uświadomienie uczniów, że Internet oprócz tego, że jest „kopalnią wiedzy”, jest również źródłem wielu niebezpieczeństw. Na podstawie filmów „Bądź z innej bajki” toczyło się wiele pogadanek i dyskusji na temat cyberzagrożeniach. Następnie uczniowie samodzielnie i w grupach wykonywali plakaty na temat „Bezpieczny Internet”. Pracowali słuchając piosenki nagranej z okazji DBI. Na spotkaniach z rodzicami wychowawcy poinformowali rodziców o kampanii DBI i zachęcali rodziców do zajrzenia na stronę gov.pl i przejrzenia materiałów przygotowanych z myślą o rodzicach na temat "Szkodliwe treści w internecie. Nie akceptuję, reaguję!".


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 1244143

projektowanie stron www