Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie

AKTUALNOŚCI

Dzień Edukacji Narodowej

2021-10-21

W wykonaniu dzieci i młodzieży usłyszeliśmy życzenia (także w języku niemieckim i języku angielskim), wiersze i piękne piosenki. Życzenia dla wszystkich świętujących w Dniu Edukacji Narodowej przekazał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Cezary Ciesielski.

Zobaczyliśmy również przedstawienie "Pchła Szachrajka". Zainscenizowali je uczestnicy zajęć teatralnych, które prowadzi pani dyrektor Izabela Gradecka.

Nie zabrakło wyśpiewanych podziękowań i wyrazów uznania dla wszystkich pracowników szkoły.

Spotkanie zakończyło się wspólnym wyśpiewaniem piosenki "Sobie i Wam". Życzenia "szczęścia ile się da, miłości w dród, mądrych ludzi wokół" doskonale pasują nie tylko na Dzień Nauczyciela, ale na wszystkie pozostałe dni w roku.

                                                                                                                            Uczestnicy LAB- Reporter na tropie

 


WWW.ZSPGRZYMISZEW.PL © 2009  CMS           Odwiedzin: 1244158

projektowanie stron www